Commissie Waterbeheer

De Commissie Waterbeheer is een van de drie functionele commissies van het waterschap die de algemene vergadering adviseert bij het nemen van besluiten. In onderstaande tabel staan de leden van deze commissie weergegeven.

commissie Waterbeheer
Naam functie e-mailadres fractie
C.H.J. (Kees) Hanse voorzitter kees.hanse@scheldestromen.nl Partij voor Zeeland
Drs. G.A.M. (Geert) de Bruijckere Wnd. voorzitter geert.debruijckere@scheldestromen.nl Waterschapspartij Zeeuws-Vlaanderen

C.H.J. (Kees) Hanse

lid
kees.hanse@scheldestromen.nl
Partij voor Zeeland
W. (Wim) v.d. Heijning FV plv.lid
Wim.vandeHeijning@Scheldestromen.nl
Partij voor Zeeland

E.A. (Edith) Carelsen

lid
edith.carelsen@scheldestromen.nl
50PLUS
F.W.N. (Frans) Crouwel FV plv. lid
frans.crouwel@scheldestromen.nl
50PLUS

H. (Hubrecht) Janse

lid
hubrecht.janse@scheldestromen.nl
VVD
S. (Stephanie) van de Wouw- van Wezel FV plv. lid
stephanie.vanderwouw@scheldestromen.nl
VVD

Ir. G. (Glenny) Davidse FV

lid
glenny.davidse@scheldestromen.nl
Algemene Waterschapspartij Zeeland 
L.F. (Lou) Waterman plv. lid
lou.waterman@scheldestromen.nl
Algemene Waterschapspartij Zeeland 

Drs. G.A.M. (Geert) de Bruijckere

lid
geert.debruijckere@scheldestromen.nl
Waterschapspartij Zeeuws-Vlaanderen 
M.P.E. (Rian) de Feijter- de Feijter plv. lid
rian.defeijter-defeijter@scheldestromen.nl
Waterschapspartij Zeeuws-Vlaanderen 

R. (Ron) de Kort FV

lid
ron.dekort@scheldestromen.nl
PvdA
D. (Dieuwke) Louwrink FV plv. lid
dieuwke.louwrink@scheldestromen.nl
PvdA

M. (Marcel) Goud FV

lid
marcel.goud@scheldestromen.nl
SGP
J.P. (Jan Pieter) Bijnagte FV plv. lid
janpieter.bijnagte@scheldestromen.nl
SGP

Mr. R.J. (Rein) van der Kluit

lid
rein.vanderkluit@scheldestromen.nl
CDA
A. (Ad) Wouters FV of E. (Ellen) de Feijter FV  plv. lid
ad.wouters@scheldestromen.nl

 

ellen.defeijter@scheldestromen.nl
CDA
Dr. C.P. (Kees) Polderman  lid
kees.polderman@scheldestromen.nl
Water Natuurlijk 

A.E.M.C. van Hootegem FV

plv. lid
Alex.vanHootegem@Scheldestromen.nl
Water Natuurlijk 

Mr. H.M. (Heleen) Hamelink

lid
Heleen.Hamelink@Scheldestromen.nl
ChristenUnie
R. (Rob) van Schellen FV plv. lid
rob.vanschellen@scheldestromen.nl
ChristenUnie

K. (Kees) van der Vlugt FV

lid
kees.vandervlugt@scheldestromen.nl
Natuurterreinen
A. (Ad) van Hees plv. lid
ad.vanhees@scheldestromen.nl
Natuurterreinen

W. (Wim) van Gorsel

lid
wim.vangorsel@scheldestromen.nl
Ongebouwd 

ing. G.J. (Gilles) Klompe

1e plv. lid
gillis.klompe@scheldestromen.nl
Ongebouwd 
H. (Hanko) Blok FV 2e plv. lid
hanko.blok@scheldestromen.nl
Ongebouwd 

Ir. L. (Lenno) Vermaas

lid
lenno.vermaas@scheldestromen.nl
Bedrijven
P. (Philipp) Keller 1e plv. lid
philipp.keller@scheldestromen.nl
Bedrijven
ing. H.C.L. (Bert) de Smet FV 2e plv. lid
bert.desmet@scheldestromen.nl
Bedrijven